Crompton | CIR22SPCW | CIRC T9 22w/840 G10q 8"
Enlarge
22W T9 8" Circular 840 Cool White
Qty in stock: 2 (Further stock due soon)
Product Info
Product Details
Order Code 30649
Brand Crompton
Lamp Type Fluorescent
Style T9 Circular
Lumens 1200 Lm
Lumens per Watt 55 Lm/W
Wattage 22w
Base G10q
Colour Name Cool White
Colour Code 840
Colour Temperature 4000 Kelvin
Overall Length 210 mm
Width 210 mm
Height 29 mm
Diameter at widest point 29 mm